'traumfänger' von Joanna Möhr

Kostelečák

Chovatelská stanice Flanderských Bouvierů

Závody

Letošní ročník MS FBO se konal Niel Bi As v Belgii. Belgie nám přišla velmi podobná Holandsku jen trochu upravenější a podařilo se nám najít super ubytování. Bohužel celý můj dojem je poznamenaný velkým Gastonovým neúspěchem.

V pátek večer po slavnostním nástupu jsme si s Pavlou vylosovali startovací čísla. Já jsem si vylosoval č. 40 a to znamenalo v sobotu stopa a v neděli poslušnost a obrany. Tak jsem si to představoval. Pavle si vylosovala č.18 a to znamenalo sobota poslušnost a obrana a v neděli stopa. Vzhledem k tomu, že Pavla s Amandou letos soutěžila poprvé v IPO3, přála si, aby prošla všemi kategoriemi bez diskvalifikace. To sejí nakonec podařila a celkové 18 místo, bylo na poprvé v IPO3 hezký výsledek. Jen škoda, že jí pořadatel zvrtal totálně stopu a při dohadech rozhodčího s kladečem totálně rozhodili Pavlu i Amandu. Bývalo to mohlo být ještě o něco lepší.

Gastonovi se v sobotu stopa povedla (na jeho poměry), dostal velmi slušných 84b. Což mu dávalo šanci ještě na bednu. Bohužel v neděli při poslušnosti Gaston nadělal tolik chyb, že nepamatuji kdy naposledy cvičil tak špatně (81b.) Při obranách jsme již byli oba tak rozhození, že neoběhl první plentu a co u Gastona vůbec nechápu, při protiútoku se mu podařilo utrhnout z rukávu (83b.).Nevyšlo to lépe než na 15.místo.

 

Mistrovství světa Flanderských bouvierů - Niel Bi As v Belgii 2009

Naši psi v autě

Záznam prostřadéí

...ještě jedno

Interiér ubytování

Prostředí campu

Naše ubytování v campu

Já  a Gaston

Naše repre

Ubytování Cayi.

Soustředěné zaznamenávání losování

Pavla a Amanda

I my jsme se připravovali. Míša a Pavel mněli velké rezervy v teorii.

V pátek probíhal trénink.

S námi si zvykal na soutěž i Rambo

Slavnostní nástup Fin,Češi a Švýcaři.

Doprovod při obranách

Se mnou Gaston při poslušnosti

TOPlist

/kostelecak

Amanda při útěku

Gaston áčko

Mandy ukázková překážka

Vláďa při kávičce

A i v Belgii jsou vidět větrné elektrárny

Závěrečný nástup